Bojová umění a ženy

všechno ostatní sem

Bojová umění a ženy

Příspěvekod Khaki » stř 13. lis, 2013 19:01

Zdravím všechny,
Zajímalo by mě, jestli na vaše tréningy BU chodí také nějaké holky, jestli s nimi rádi cvičíte, nebo raději upřednostňujete mužské? :) Chodila jsem na různá bojová umění(Aikido, Wing Tsun, Karate...) A většinou jsem byla mezi samými kluky, kteří se mnou jako ještě malí špunti nechtěli cvičit protože jsem holka :D :D ale to jsme byli ještě přibližně stejně velcí a silní a postupem věku, začal být spíš takový problém v tom, že jsem v podstatě zůstala malým prckem a špuntem mezi velkými chlapisky a když jsem někam přišla jako nová, byla jsem tam jednak sama holka, jednak jsem jim byla tak do pasu, a tak se vyhýbali většinou tomu cvičit se mnou aby mi neublížili a báli se mě bouchnout abych neodlétla...Bylo pro mě těžké si najít parťáka na cvičení než jsem trochu prorazila... :D jak to máte vy? zajímal by mě váš pohled na holky v BU, případně holky, máte tyhle problémy taky? :D
Khaki
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 13. lis, 2013 18:42

 

Re: Bojová umění a ženy

Příspěvekod wanderlei2 » stř 13. lis, 2013 21:17

K nám na trénink chodí holky nomrálně a dobře zapadají do kolektivu, nikdo s nimi nemá problém a pereme se s nima jako s klukama :twisted:
wanderlei2
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: stř 25. dub, 2012 23:00

Re: Bojová umění a ženy

Příspěvekod frajerKokoMihule » sob 16. lis, 2013 1:17

Cvicil jsem v zivote s leckym...s klukem, co mel polovinu moji vahy napriklad. Samozrejme, mozne to je. Otazka je, zda je to dobre.

Podle mych zkusenosti je cvicit se zenskou neco jako cvicit s sedesatiletym panem. Osobne nemam nic proti sedesatiletym panum; ale pokud to neni extremne vyjimecny sedesatilety pan, tak nejspis stravim pulku casu koumanim, jak to provest, abych mu neco neudelal. On si mozna zacvici, ale pro me to plnohodnotny trenink
kazdopadne nebude.

A podobne je to s temi zenami - pokud to neni extremne vyjimecna zena (napr. 90kilo vazici zenomuz), pak tvrdi-li nekdo, ze s ni bude pro chlapa plnohodnotny trenink, jsem nucen pochybovat o jeho pravdomluvnosti :wink:

A to nehovorim o dalsich sekundarnich potencialnich problemech.
frajerKokoMihule
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 300
Registrován: pát 23. říj, 2009 23:00

Re: Bojová umění a ženy

Příspěvekod aclim » ned 22. pro, 2013 17:13

Jsem stejného názoru, že aj 60kg baba umí dát ránu. Samozřejmě, že někdo může mít strach při tréninku dávat větší rány, důraz proti něžnému pohlaví a tím i nevyužít "svého" tréninkového potencionálu. Ale pokuď se dvojice při tréninku střídají, nevidím v tom problém ani v takové situHlavní je v nich vyburcovat právě ten aspekt bojovníka a dostat z nich pokuď možno maximální potencionál, to pak ani nevěříte svým očím.... Trénoval jsem v létě privátně 2 holky a po 3 týdnech kopaly silněji a líp, než většina kluků v okolí, nemluvě o tom, že trapping jim šel nečekaně dobře. Všechno je to o lidech a partě. Například u nás máme jednu dlouhodobou bajovnici a myslim si, že líp by ani zapadnout nemohla. Jsme jako jedna velká rodina :) Jen škoda, že moc žen k nám ve výsledku ani nezavítá.......

Například tato svěřenkyně Emila Martirossiana z UK je vážně dobrá a to je začátečnice!
http://youtu.be/nQODAfyTYwk
“Everything can be nothing, nothing can be everything.”
Uživatelský avatar
aclim
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: stř 01. kvě, 2013 10:26
Bydliště: CZ

Re: Bojová umění a ženy

Příspěvekod wanderlei2 » úte 24. pro, 2013 23:36

No teď po delší době mám další zkušenosti. Do našeho gymu začlo chodit víc holek. Řekl bych to asi takhle, zapadli dobře, každej s nima rád pokecá před treninkem, po tréninku. Ale prostě ty sparingy jsou neplnohodnotný. I kdyby ta ženská byla jakkoliv dobrá, stejně budem mít vždycky vnitřní blok k tomu si do nich bouchnout trošičku víc.
wanderlei2
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 73
Registrován: stř 25. dub, 2012 23:00

Re: Bojová umění a ženy

Příspěvekod Dalt » stř 25. pro, 2013 9:55

trenovat s zenskyma je za trest :D Nechcu znit jak nakej macho-man ale z hlediska boxu to tak zkratka je - a kdyz trenujes s opravdu dobrou babou tak je to jeste horsi (z vlastni zkusenosti - se spickou) - ono neni problem ze by baba nedokazala tvrde uderit (bije te pak jak psa :D ) ale maj obrovskej problem tvrdy udery (od chlapa) ustat - tam zkratka ta silova prevaha je velka. Oni to maj holky blby - ve stejny vaze budou na ne sparringpartneri (chlapi) prilis silni a naopak lehci chlapi (ono problem je vubec nejake lehci najit) budou rychlejsi - oboji pak konci tim, ze kluci holky setrej (coz je samozrejme spravne a bylo by idiocii jit do sparringu natvrdo) a sami tak vlastne moc nepotrenujou...
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Re: Bojová umění a ženy

Příspěvekod frajerKokoMihule » čtv 26. pro, 2013 6:16

Teda tady je hrozny reakcionarsky hnizdo. Pekne sup, trénovat s babama!

Copak jste neslyseli o tom, ze poručíme vetru, desti?
frajerKokoMihule
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 300
Registrován: pát 23. říj, 2009 23:00

Re: Bojová umění a ženy

Příspěvekod NOKT » pon 30. pro, 2013 11:39

Co bych dal za to trénovat s nějakou fajn ženskou...

P.S. Dělám BJJ :D :D :D
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Re: Bojová umění a ženy

Příspěvekod fakt » pon 30. pro, 2013 12:37

Ve sprše je to fajn, ale postav jí třeba na hokeji do brány.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Re: Bojová umění a ženy

Příspěvekod kraken » pon 30. pro, 2013 14:24

Ja chodil do tridy s jednou co mela tak 100kg a kdyz k ni nekdo prohodil nejakej vtitek kvuli vaze tak dostal peknou mordu v kanadach a nedej boze do kouli to byla bolest :D
kraken
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 07. črc, 2011 23:00

 

Re: Bojová umění a ženy

Příspěvekod frajerKokoMihule » stř 01. led, 2014 18:08

NOKT píše:Co bych dal za to trénovat s nějakou fajn ženskou...

P.S. Dělám BJJ :D :D :D


To je fakt, to bylo nedostatecne specifikovano v puvodni otázce - pokud se někdo chodi na trenink BU pohlavne vzrušovat, tak je pro nej cviceni s zenskou idealni. :wink: Do této kategorie bych mj. zaradil i kymsi uz zminene 'prijemne popovidani před, při a po treninku' - zridkakdy tam jde o něco jiného nez o vice ci méně zahaleny motiv sexualni.
frajerKokoMihule
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 300
Registrován: pát 23. říj, 2009 23:00

Re: Bojová umění a ženy

Příspěvekod NOKT » stř 01. led, 2014 19:20

frajerKokoMihule píše:
NOKT píše:Co bych dal za to trénovat s nějakou fajn ženskou...

P.S. Dělám BJJ :D :D :D


To je fakt, to bylo nedostatecne specifikovano v puvodni otázce - pokud se někdo chodi na trenink BU pohlavne vzrušovat, tak je pro nej cviceni s zenskou idealni. :wink: Do této kategorie bych mj. zaradil i kymsi uz zminene 'prijemne popovidani před, při a po treninku' - zridkakdy tam jde o něco jiného nez o vice ci méně zahaleny motiv sexualni.


To je dobrá sexuální zhovadilost :D
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Re: Bojová umění a ženy

Příspěvekod marcelinho » sob 04. led, 2014 12:31

ukropcany píše:Aj 60 kilová baba vie dobre fláknuť, ale nezvykne... ono je to v hlave, nie v tele. Vyšlahaná baba vie mať bombu ako normálny chlap, ale ona má v sebe zakódované materstvo, nie likvidáciu oponenta... :idea:


To je pravda ale 60 kg kvalitna thaiboxerka je slabo silovo disponovany priemerny 60 kg muz. Ono pri cistom strikingu to mozno nie je az tak viditelne ale staci pridat ku klincom Nagewaza spojenu s udermi a sarpanim za kimono a koncime. Mam u mna jednu holku, byvalu rekreacnu thaiboxerku a napr Hlavicky a Lakte samozrejme s Kudo prilbou z uchopu za kimono len veeelmi jemne tukacky, bokove Judo hody s dopadom na supera ani nahodou a
kopec inych veci. Zeny si kvalitne zacvicia so zenami ,bez strachu zo zranenia.
Uživatelský avatar
marcelinho
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 131
Registrován: sob 21. dub, 2012 23:00

Re: Bojová umění a ženy

Příspěvekod frajerKokoMihule » sob 04. led, 2014 17:27

NOKT píše:
frajerKokoMihule píše:
NOKT píše:Co bych dal za to trénovat s nějakou fajn ženskou...

P.S. Dělám BJJ :D :D :D


To je fakt, to bylo nedostatecne specifikovano v puvodni otázce - pokud se někdo chodi na trenink BU pohlavne vzrušovat, tak je pro nej cviceni s zenskou idealni. :wink: Do této kategorie bych mj. zaradil i kymsi uz zminene 'prijemne popovidani před, při a po treninku' - zridkakdy tam jde o něco jiného nez o vice ci méně zahaleny motiv sexualni.


To je dobrá sexuální zhovadilost :D


Tim jsem te samozrejme nechtel urazit - je mi jasne, ze tve motivy jsou ciste, a ze bys se stejnym nadsenim trenoval v guardu devadesatilete bezzube duchodkyne jako dvacetilete prsatice :wink:
frajerKokoMihule
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 300
Registrován: pát 23. říj, 2009 23:00

Re: Bojová umění a ženy

Příspěvekod NOKT » sob 04. led, 2014 21:02

Popravdě si mě urazil :wink:
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00


Zpět na off-topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron