Posilování - objem

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Re: Posilování - objem wille

Příspěvekod PyrotechniX » čtv 20. bře, 2014 0:14

danke píše:Nepíšu to pro "pyrote....",to je ztráta času a je to evidentní quitter + hlupák.


Co zas ? Hele, nevím kdo jsi a o co se snažíš, ale strč si svoje silácké kecy do zadnice. Když mě inzultujou pm nebo ukrop tak to chápu, ale nějaký frajírek o kterém jsem nikdy neslyšel, který si přisazuje a přišel bůh ví odkud, na to fakt nejsem zvědavý ;-). Takže se tam zase vrať ;-).
Naposledy upravil PyrotechniX dne čtv 20. bře, 2014 11:06, celkově upraveno 1
PyrotechniX
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 96
Registrován: úte 02. čer, 2009 23:00

 

Re: Posilování - objem

Příspěvekod Gusep » čtv 20. bře, 2014 8:59

pm píše:Někdy mám pocit, že se malý děcka zatraceně baví a vlastně si jen dělají prdel. Někdy bych ty internety zakázal.


A cim by sme sa v praci bavili :!: :?:
Dnes same perly hned z rana:

PyrotechniX píše:Nakonec biceps obouruč, 7 sérií a na konci ještě asi 2 s jednoručkama.
..po pravde, tu by mohol byt kludne cely prispevok :D

will píše:Jo zakaž ho sám sobě, je to možná to nejlepší co bys v životě udělal


PyrotechniX píše:
danke píše:Nepíšu to pro "pyrote....",to je ztráta času a je to evidentní quitter + hlupák.


Co zas ?
Gusep
Gusep
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 205
Registrován: úte 04. říj, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Re: Posilování - objem

Příspěvekod will » čtv 20. bře, 2014 20:40

for. Gusep

Tak diagnózu pyrotechnika neznám, ale jestliže pořád cvičí, tak to s tou skoliózou asi nebude, tak horký. S tím břichem to byla jenom možnost ne hotová věc. No a zbytečně mi podsouváš věci, který jsem ani nedoporučil, postnul jsem článek, který je dost vypovídající. Předpokládám, že pyrotechnik má aspoň 3. třídy ZŠ, takže si ho přečte. Zbytečně prudíš. Znám lidi, kteří mají různé zdravotní problémy a někdy dělají dost sofistikované sporty, i když to jejich zdravotní stav prakticky vylučuje, protože když někdo něco dělá třeba 30 let, tak s tím jen, tak nepřestane. Podle mě je zbytečný napadat lidi jen proto, že dělají to co je baví, i když to třeba není na špičkové úrovni, protože jde jenom o to, nikdy nepřestat cvičit :wink: .
will
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 611
Registrován: sob 10. čer, 2006 23:00

Re: Posilování - objem

Příspěvekod PyrotechniX » pát 21. bře, 2014 19:24

Konečně někdo kdo to chápe :-). Jinak 3. třídu ZŠ mám, dokonce jsem na 1.LF UK, takže transverzus abdominis a další svaly fixující páteř bych měl znát ;-). No skoliózu nemám nějak extra silnou, spíš se bojím toho, že si dodělám záda. Ale i když mám výsledky v posilce tristní, už jenom za ten pocit a endorfiny to stojí :-). Každopádně si zajdu za tím sportovním fyzioterapeutem :-).
PyrotechniX
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 96
Registrován: úte 02. čer, 2009 23:00

Re: Posilování - objem

Příspěvekod hellas » pát 21. bře, 2014 21:30

:lol: :lol: :roll:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Re: Posilování - objem

Příspěvekod cohen » ned 23. bře, 2014 11:34

PyrotechniX píše:Konečně někdo kdo to chápe :-). Jinak 3. třídu ZŠ mám, dokonce jsem na 1.LF UK, takže transverzus abdominis a další svaly fixující páteř bych měl znát ;-). No skoliózu nemám nějak extra silnou, spíš se bojím toho, že si dodělám záda. Ale i když mám výsledky v posilce tristní, už jenom za ten pocit a endorfiny to stojí :-). Každopádně si zajdu za tím sportovním fyzioterapeutem :-).


Napis o dalsich 5 rokov, kam ta tvoj vskutku originalny pristup "posunul" ;)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Předchozí

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron