Jeet Kune Do-České Budějovice 2015

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Jeet Kune Do-České Budějovice 2015

Příspěvekod JKDMike » pát 06. bře, 2015 16:03

Přátelé Jeet Kune Do,
rád bych vyzval nadšence Jeet Kune Do,tohoto jedinečného odkazu Bruce Lee,aby vytvořili skupinu přátel JKD v Českých Budějovicích.Základna JKD v Č.B. nevznikne bez našeho přičinění a tak bych rád založil například klub přátel JKD, kde bychom si předali zkušenosti a zjistili jestli je reálné začít trénovat na jihu čech.
Žiji 11 let ve Velké Británii.V létě 2015 se stěhuji do Českých Budějovic.JKD jsem začal trénovat v září 2012.V JKD jsem získal modrý pásek,ale trénuji i BJJ.Trenér - Ben Richardson,Scott Witham,Jordan Squires,Simon Squires.Kurzy- Bob Breen (1xJeet Kune DO,1x4D Combat),Rick Young (BJJ,JKD).Bob Breen je přítelem a jedním z nejlepších studentů Dana Inosanto(Inosanto Academy,Los Angeles)Dan Inosanto- sparring partner a přítel Bruce Lee.
Budu rád za vaše podněty či vzkazy.
Přeji hodně štěstí.
Mike
JKDMike
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 06. bře, 2015 15:12

 

Re: Jeet Kune Do-České Budějovice 2015

Příspěvekod scarface » stř 08. dub, 2015 18:56

Servus měl bych zájem o JKD až přijedeš do Č.B. tak napiš domluvíme se díkes Patrik
scarface
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 08. dub, 2015 18:38

Re: Jeet Kune Do-České Budějovice 2015

Příspěvekod JKDMike » sob 16. kvě, 2015 8:45

Další novinka.Neusnul jsem.Hledám tak aspoň jednoho až tři zájemce,kteří by se chtěli seznámit se základy JKD.Právě jsem obdržel Brown belt (White belt forever...)a certifikát jako studující nováček instruktor JKD.Podotýkám pro "znalce",že jsem z linie Dan Inosanto,Bob Breen,Ben Richardson.Jestli se někomu nelíbí co umí a jaký úžasný odkaz předávají tak mě prosím neobtěžujte.Zjistil jsem,že je tady zvykem tlachat a znechucovat život nadšencům.Moc vás o něco prosím-vracím se po 11 letech do česka a už jsem si odvykl na kverulování,stěžování,pomluvy,vysmívání a lidskou malost.Hledám inspiraci,nadšence,pozitivní myšlení.Rád se budu učit od vás.V našem klubu tady v Anglii nikdy netrénoval někdo kdo je negativní,agresivní,posměvačný.Je to vše o respektu a úctě k tomu kdo vám chce něco předat.Berte to takhle.Bruce Lee podal ruku Danu Inosanto.Dan Inosanto podal ruku Bobu Breenovi.Bob Breen podal ruku mě.Pokud si chcete podat ruku se mnou tak vás rád poznám.Nerad bych poslouchal teorie o tom jaké má JKD být.Já se snažím a rád bych aspoň nezapomněl to co se učím.
Děkuju moc za pochopení.
Mike
JKDMike
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 06. bře, 2015 15:12

Re: Jeet Kune Do-České Budějovice 2015

Příspěvekod JKDMike » sob 16. kvě, 2015 8:49

x
JKDMike
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 06. bře, 2015 15:12

Re: Jeet Kune Do-České Budějovice 2015

Příspěvekod Sennin » pát 05. čer, 2015 15:49

Na konci května 2015 proběhl seminář v Berlíně se Sifu Lamarem Davisem z USA, Alabamy. Příští rok ve stejnou dobu bude Sifu Lamar v Praze!
http://www.jeetkunedo.cz/seminar-se-sifu-lamarem-davisem/
V listopadu 2015, seminář v Praze s našimi Sifu - Frankem Burczynskim a Selimem Bugurem z Berlína.
http://www.jeetkunedo.cz/seminar-jkd-sifu-frank-burczynski/
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Re: Jeet Kune Do-České Budějovice 2015

Příspěvekod aclim » pát 16. říj, 2015 8:43

Ahoj,

já osobně se velice zajímám o jiný pohled na JKD a prot bych se někdy rád setkal a vyměnil třeba nějaké techniky, informace, zkušenosti. Přece jen Dan Inosanto je jméno a pokud jsi učeň instruktora, myslím, že máš co nabdnout. Klidně bych byl ochotný dorazit do ČB někdy, pokud to bude třeba... přeji hodně úspěchů a těším se na případnou spolupráci.


JKDMike píše:Další novinka.Neusnul jsem.Hledám tak aspoň jednoho až tři zájemce,kteří by se chtěli seznámit se základy JKD.Právě jsem obdržel Brown belt (White belt forever...)a certifikát jako studující nováček instruktor JKD.Podotýkám pro "znalce",že jsem z linie Dan Inosanto,Bob Breen,Ben Richardson.Jestli se někomu nelíbí co umí a jaký úžasný odkaz předávají tak mě prosím neobtěžujte.Zjistil jsem,že je tady zvykem tlachat a znechucovat život nadšencům.Moc vás o něco prosím-vracím se po 11 letech do česka a už jsem si odvykl na kverulování,stěžování,pomluvy,vysmívání a lidskou malost.Hledám inspiraci,nadšence,pozitivní myšlení.Rád se budu učit od vás.V našem klubu tady v Anglii nikdy netrénoval někdo kdo je negativní,agresivní,posměvačný.Je to vše o respektu a úctě k tomu kdo vám chce něco předat.Berte to takhle.Bruce Lee podal ruku Danu Inosanto.Dan Inosanto podal ruku Bobu Breenovi.Bob Breen podal ruku mě.Pokud si chcete podat ruku se mnou tak vás rád poznám.Nerad bych poslouchal teorie o tom jaké má JKD být.Já se snažím a rád bych aspoň nezapomněl to co se učím.
Děkuju moc za pochopení.
Mike
“Everything can be nothing, nothing can be everything.”
Uživatelský avatar
aclim
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: stř 01. kvě, 2013 10:26
Bydliště: CZ

Re: Jeet Kune Do-České Budějovice 2015

Příspěvekod Sennin » ned 18. říj, 2015 10:06

Hele, já myslím, že se prostě neozve. Ten "jiný" pohled na techniky a JKD obecně znamená, že nechce - nechce vzít jiný pohled, nechce jiný názor. Myslí si, že "jeho" JKD je to jediné a pravé a jakýkoliv jiný pohled by mu změnil svět... To, že JKD je "univerzální" a lze přijmout i jiné směry JKD a vím, že to funguje naprosto v pohodě u nás - viz linie Sifu Lamar Davis a linie Sifu Frank Burczynski ( linie Sifu Larry Hartsell), tak to mnoha lidem může narušit kontiuitu a pohled, směr...
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha


Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron