je mi z vas smutnu

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

je mi z vas smutnu

Příspěvekod jaraguru » úte 08. pro, 2015 0:47

ja bych doporucil tohle forum zrusit me se tady libi jak kdejakej jouda co tam ci tam chodi do telocvicny tady radi.Vite velky kulovy o bojovych sportech co mas vy noumove myslte ze vas nauci kdejakej bilej nouma co si rika mist nauci ? vam odpovim vubec nic .V dnesni dobe je mimo asii par skol ktere zalozily ti legendarni mistri jako yp man je vsak otazkou zda jejich zaci sou taky tak dobri.Nene to prave bojove umeni je pro bezneho smrtelnika nedostupne ja nevim jak vy ale ja nemam penize na to odcestovat do ciny a studovat bu.Tady tlachate jak ktery bu je pouzitelne na ulici a zase vam odpovim kazde ale ne to co se naucite v cr .Co se tejce Aika tady jde videt jaky ste masla aido je vazeni zdokonaleni ostatnich bojovych umeni aspon ze znate jmeno zakladatele ---aido =smiseni vice druhu bu a nasledne vytvoreni vlastniho bu A ODPOVIDam VAM ZASE PROC VETSINA ODSUZUJE AKIDO?PROTOZE VSICNI SI MYSLI ZE SNICH BUDE SEGAL 14 AIDO VAZENI NAROZDIL OD KUNKURENCE MA SVUJ CASOVEJ HARMONOGRAM V KARATE KDYZ MATE TALENT A STE DOBRI RYCHLE POSTUPUJETE PASAMA V AIDU NA TO ZAPOMENTE MEZI JETNOTLIVEJMA DANAMA JE NEKOLIT LET A NEPOMUZE VAM ANI TO ZE BUDETE SEBELEPSI CO SE TEJCE TRADICNIHO AIDA TOHO STAREHO NEMA KONKURENCI OTAZKA JE TA KDY BUDEME MIT AJ V NASI ZEMI STESTI
jaraguru
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 08. pro, 2015 0:17

 

Re: je mi z vas smutnu

Příspěvekod Luke007 » úte 08. pro, 2015 8:28

Co to je za vykrik do tmy? Ty musis byt strasne frustrovany jedinec. Dost lidi tady na foru pravidelne leta, nebo byla trenovat/studovat v Cine ci Japonsku, v Thajsku nebo Filipinach u tech tvojich vysnenych mistru. To ze ty jsi nikde nebyl a studoval jsi podle VHSek nebo u nejakyho nymanda ve sklepe jeste neznamena ze ostatni nejezdi, tak se prober.....
Luke007
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 07. bře, 2013 9:57

Re: je mi z vas smutnu

Příspěvekod marcelinho » úte 08. pro, 2015 22:27

jaraguru píše:ja bych doporucil tohle forum zrusit me se tady libi jak kdejakej jouda co tam ci tam chodi do telocvicny tady radi.Vite velky kulovy o bojovych sportech co mas vy noumove myslte ze vas nauci kdejakej bilej nouma co si rika mist nauci ? vam odpovim vubec nic .V dnesni dobe je mimo asii par skol ktere zalozily ti legendarni mistri jako yp man je vsak otazkou zda jejich zaci sou taky tak dobri.Nene to prave bojove umeni je pro bezneho smrtelnika nedostupne ja nevim jak vy ale ja nemam penize na to odcestovat do ciny a studovat bu.Tady tlachate jak ktery bu je pouzitelne na ulici a zase vam odpovim kazde ale ne to co se naucite v cr .Co se tejce Aika tady jde videt jaky ste masla aido je vazeni zdokonaleni ostatnich bojovych umeni aspon ze znate jmeno zakladatele ---aido =smiseni vice druhu bu a nasledne vytvoreni vlastniho bu A ODPOVIDam VAM ZASE PROC VETSINA ODSUZUJE AKIDO?PROTOZE VSICNI SI MYSLI ZE SNICH BUDE SEGAL 14 AIDO VAZENI NAROZDIL OD KUNKURENCE MA SVUJ CASOVEJ HARMONOGRAM V KARATE KDYZ MATE TALENT A STE DOBRI RYCHLE POSTUPUJETE PASAMA V AIDU NA TO ZAPOMENTE MEZI JETNOTLIVEJMA DANAMA JE NEKOLIT LET A NEPOMUZE VAM ANI TO ZE BUDETE SEBELEPSI CO SE TEJCE TRADICNIHO AIDA TOHO STAREHO NEMA KONKURENCI OTAZKA JE TA KDY BUDEME MIT AJ V NASI ZEMI STESTI


..ty si mentalne zaostaly..????
Uživatelský avatar
marcelinho
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 131
Registrován: sob 21. dub, 2012 23:00

Re: je mi z vas smutnu

Příspěvekod jaraguru » stř 09. pro, 2015 16:58

pochubuji snad ty nasi takzvani mistri co unas vedou skoly byly v asii ale beznej student tezko par jedincu mozna ale vetsina-milej pane vetsina tohoto naroda je rada ze se uzivi natoz aby kazdej student letal do ciny ale o tom to neni ja hlavne psal o tom ze bu studovat unas je naprosta strata casu ja leta pane v re skole by ste musel zustat neco kolem deseti let a mit talent nestaci tady jak pisete jednou zacas si zaletet stoho plynou ty pindy o nefungovani bu na ulici mylej pane ja mel tu cest zazit ypa a chvily unej studuvat vy se tu chvastate vsichni svejma danama a podobnejma nesmyslama no zastare doby by ste ten vas prvni dan nemeli a zvalcoval by vas 15 letej zacatecnik ja tu pane pisu ZE TO CO TADY STUDUJETE A TAKZVANI MYSTRI UCI JE UBOHA PARODIE NA BU
jaraguru
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 08. pro, 2015 0:17

Re: je mi z vas smutnu

Příspěvekod player » stř 09. pro, 2015 18:29

Jsem asi posledni, co resi formu nad obsahem sdeleni, ale tohle se fakt neda cist 8O
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Re: je mi z vas smutnu

Příspěvekod KAMINARI » pát 18. pro, 2015 0:17

Mně je zase smutno z tebe chlapče. Kdo ti dal právo soudit jiné? Je mnoho druhů BU a mnoho lidí co je dělají dobře i bez toho že zrovna nestudovali u Asiata 10 let v jeskyni, hluboko v lese. za 32 let praxe v BU jsem poznal mnoho mistrů, kteří asiaté nejsou a byli super. To co chybí tobě, aby z tebe byl dobrý adept BU je: RESPEKT, ÚCTA a POKORA.
KAMINARI
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon 10. pro, 2007 0:00


Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron