Systema

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

Re: Systema

Příspěvekod Vic986 » čtv 08. říj, 2015 16:00

Zdravim,
Dělám systému u nás v Orlové a zda se mi to v pohodě. Předtím než jsem ji začal dělat jsem obdivoval WC a když jsem šel na první trénink nečekal jsem od toho nic. Ale přesvědčilo mě to a baví mě to. Jinak trenér mi říkal, že nás neuci přímo systému. Učí nás spíše ze systémy uderovku a načítání protivníka. Jinak mi to přijde jako krav maga co jsem se díval na videa. Je u nás typem co dělal 2 roky KM a říkal, že s naší systemou je to slabota. Jinak nás trenér už se venuje BS/BU 30 LET. Del al toho hodně. Jen mi tam chybí sparingy. Ale on odsuzuje rukavice atd. Ze prý se nejlépe člověk naučí bez těchto chranicu. Ale sparovat s holou rukou je dost o hubu.
Vic986
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 05. říj, 2015 20:23

 

Re: Systema

Příspěvekod Vic986 » sob 10. říj, 2015 15:20

2 ukrop: tak on není ten trenér teoretik. A pověst má dobrou. Jezdí za ním pravidelně trenér mma z irska. A má různé seminare po evropě. Zas takový odpad to není. Jinak to co předvedl Starov tu ukázku na tom budo show nebo co to bylo tak to byla tragédie. Náš trenér ho vůbec nemusí. Jinak ty sparingy nám říkal, že k čemu nám to bude když hadi lidi od nás neumí ani pořádnou uderovku. Až prejdu k pokrocilym tak tam to bude asi jiné. Ale jako když jsem jel light contact s nekteryma tak to jsou strašné sracky. Prostě pár krát pustis na solar, žebra ledviny a už to brečí ze slabeji. Ještě že trenuju s kamarádem a jedem si to bez rukavic podle sebe a udáváme si rychlost a sílu akorát direkty a haky jedem dlaní. Už jsem ji párkrát koupil pěsti a mít věčně roztrhly ret mě nebaví. Hlavně nás trenér nám říká, že nás neuci sport. Rikal, že pokud se chceme valit tak máme jít na thaisku box. Ze on neuci sport. Ze nás učí reálné situace.
Vic986
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 05. říj, 2015 20:23

Re: Systema

Příspěvekod Vic986 » ned 11. říj, 2015 1:23

2 horko: já o tvem nazoru vůbec nepochybuji. Vím, že máš pravdu a do riti ří nelezuw. Četl jsem tu poslední měsíce hodně tvých příspěvků a i od lidí kteří te znají i po té bojové stránce ze sparingu třeba ze srazu. Právě v těch vašich prispevcich jsem uvěřil tomu, že sparing dělá nejvíc. Tak to teď beru hodně vazne. Proto chci zatím začít sparovat pořádně aspoň s kamarády co boxovali, když mi to na tréninku nedopreji. Já nechci dělat nic zavodne. Beru to jen jako koníček jako většina tady. Kdybych začal dřív tak bych šel nebo spis chtěl zkusit zavody. Jenže v lednu mi bude 30 a za měsíc se mi narodí syn. Tak už toho času tolik nebude. Ještě chodím do fitka, ale už jen kondičně. Spíš jsem teď ve fitu začal cvičit cviky boxerské co ty ukrope si tu někomu doporučoval a je to superw zabírají úplně jinaci partie. Nejsem ten typ co provokuje, tak si myslím, že mi snad na ubraneni proti ozralum nebo nejakym fetkam bude stačit to co teď delamt+ nějaký sparing tvrdší s kamarády. Jsem toho myšlení ze na ulici to je jiné a za poslední dobu zjistuju že až moc psycho. Teď mi nějaký boxer na stodolni pobodal kamaráda. Kamarád je v pořádku a ten boxer půjde sedět po tom útoku kamaráda prý ještě někomu zlomil čelist. Takže jde videt, že box jak se říká na ulici vede. Třeba víc sparovat a trenovat.
Vic986
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 05. říj, 2015 20:23

Re: Systema

Příspěvekod Vic986 » ned 11. říj, 2015 1:27

2 ukrop: no a ještě jak si psal jo s těma srackama se to nedá. Ale jak jsem psal ještě chvilibto vydržím a půjdu k pokrocilym co jsem s nima měl čest na zákaznických trenincich je To jiná liga. Starší chlapy 35+ a většina má něco za sebou box, judo, xbox. A jsou tam ještě jak rikate ti borci co se radi mlátí viz kamarád co jezdil na akce do polska provokovat polské vyhazovace. Je takový egoista. Tady dostana aspoň jeho ego bomby od trenera. Kluk se sklidnil. :D
Vic986
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 05. říj, 2015 20:23

Re: Systema

Příspěvekod Vic986 » ned 11. říj, 2015 13:13

2 ukrop: to mělo být zápasnické tréninky. Sorry píšu z mobilu.
Vic986
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 05. říj, 2015 20:23

Re: Systema

Příspěvekod hellas » stř 14. říj, 2015 15:21

ukropcany píše:
Vic986 píše:...zákaznických trenincich...

Chápem...

což znamená, že dál už psat nebudeš ;)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Re: Systema

Příspěvekod hellas » pát 16. říj, 2015 22:21

ukropcany píše:4hellas - varovanie som odovzdal, už je to mimo mňa 8)


No, mě trvalo cca 15 jařin, než sem prozřel... :roll: :oops:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Re: Systema

Příspěvekod kumori » sob 27. úno, 2016 18:58

Víte, ta fascinace Systemou je zavádějící. Jde především o to, jak reálný je předpoklad aplikace technik do reality. Pokud jsem dobře informován, tak na semináři Systemy " Boj nožem v plné rychlosti dle ruské školy" pořádané v Českých Budějovicích v únoru 2015?, byla plně využita kapacita českobudějovické traumatologie...

To co předvádí Starov nebo Ryabko je jen a jen fabulace a pustá komerce. Je poptávka? Uspokojíme ji... Hlavně nikdo rozumný neargumentujte, že Systemu ( její formy, deriváty etc.) cvičí SPECNAZ, VDV, OMON, ALFA, FSB, MVD etc. - NECVIČÍ...
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Re: Systema

Příspěvekod practice » ned 28. úno, 2016 11:14

:lol:
Feel the Force!
practice
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 130
Registrován: sob 02. črc, 2005 23:00

Re: Systema

Příspěvekod kumori » pon 29. úno, 2016 12:41

[quote="ukropcany"][quote="kumori"]...na semináři Systemy " Boj nožem v plné rychlosti dle ruské školy" pořádané v Českých Budějovicích v únoru 2015?, byla plně využita kapacita českobudějovické traumatologie...[/quote]
Nejaké detaily by neboli? :twisted: :wink:[/quote]
Co mam info-nepotvrzene,takze na to 50/50,tak na seminari doslo k bodnemu zraneni nozem(bodakem?) a to pri propousteni noze.Tematem seminare byl boj nozem dle ruske skoly v plne rychlosti. Vis ja mam na systemu svuj nazor a Makoto napsal velice zajimavy clanek nejen o systeme,kde velice fundovane ohodnotil tento vychovne vzdelavaci system. Myslim,ze kazdy,kdo videl nebo radeji cvicil chape,proc se systeme take rika ruske aikido...
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Re: Systema

Příspěvekod rabbit18 » čtv 02. čer, 2016 2:27

Nevíte, jestli se ještě cvičí systema v Pohořelicách u Brna?
rabbit18
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 27. úno, 2012 0:00

Re: Systema

Příspěvekod SYSTEMA-PRAHA » pon 17. dub, 2017 22:54

VÝCVIK RUSKÉ ARMÁDNÍ SYSTÉMY V PRAZE

Chcete trénink s ruským veteránem ze sovětsko-afgánského konfliktu v Praze? Prosím kontaktujte:

+420 604752576
rukopasnyj.boj.praha@gmail.com
Adresa tělocvičny:
Starokošířská 3/695
150 00 Praha 5

FACEBOOK: Zadejte do vyhledávače tento e-mail rukopasnyj.boj.praha@gmail.com . Následně se vám objeví armádní systéma a my si vás uložíme do přátel. Budeme jedině rádi.

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UC8LkQ8 ... IvnrqfOyMA

DĚKUJI ZA ZÁJEM. PŘI SEBEMENŠÍM DOTAZU MĚ PROSÍM NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.
SYSTEMA-PRAHA
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 17. dub, 2017 5:02
Bydliště: Praha - Anděl; Starokošířská 3/695 150 00

Předchozí

Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron