Beh ?

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Re: Beh ?

Příspěvekod ukropcany » úte 09. říj, 2018 10:16

Karma bola asi ozaj zlá, lebo kamoš išiel pod 1:50 a dobehol 1:58...

No ale tí, čo sme sa chovali celý rok slušne :mrgreen:, sme na toto netrpeli a dali si osobáčik 1:32:58. Dokonca posledný kilometer tempo 4:09, takže spokojnosť. A to pri týždennom priemere pod 40 km! A pri váhe 91 kg :lol: :x :oops: 8O 8) :twisted:
Fighters never quit, quitters never fight - Ray Sefo
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cohen » úte 09. říj, 2018 11:19

ukropcany píše:Karma bola asi ozaj zlá, lebo kamoš išiel pod 1:50 a dobehol 1:58...

No ale tí, čo sme sa chovali celý rok slušne :mrgreen:, sme na toto netrpeli a dali si osobáčik 1:32:58. Dokonca posledný kilometer tempo 4:09, takže spokojnosť. A to pri týždennom priemere pod 40 km! A pri váhe 91 kg :lol: :x :oops: 8O 8) :twisted:
Nah, to uz poznam, carovny cinsky xxlsized dedusko karmu nepotrebuje, lebo on sam je karmou. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Paradny vykon, to teda cumim! Len co doliecim priedusky, restartnem aj svoj trening. ;)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » úte 09. říj, 2018 12:04

cohen píše:...carovny cinsky xxlsized dedusko karmu nepotrebuje, lebo on sam je karmou...

SLOVENSKÝ DEDUŠKO :idea: :idea: :idea: :roll: :lol: :twisted: 8)
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cohen » stř 10. říj, 2018 9:21

ukropcany píše:
cohen píše:...carovny cinsky xxlsized dedusko karmu nepotrebuje, lebo on sam je karmou...

SLOVENSKÝ DEDUŠKO :idea: :idea: :idea: :roll: :lol: :twisted: 8)
Ano. :)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cohen » čtv 17. led, 2019 7:48

cohen píše: bench siel z 72,5 na 90kg, drep z 75 na 95kg, mrtvola z 115 na 135kg...
Update budovania zakladnej sily, bench je oproti septembru uz na 97,5kg, drep na 102,5kg a mrtvola na 145kg. A o dva tyzdne by som rad pridal 2,5kg v kazdej discipline, bude to pekne okruhle.

Beh tragicky, bol som si prvykrat tento rok v utorok vyklusnut 4km s juniorom v kociku... este som to nezabudol. :mrgreen:

Bezecke plany na tento rok: okrem obligatnych dvoch triatlonov ziadne.
Naposledy upravil cohen dne čtv 24. led, 2019 11:43, celkově upraveno 1
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » čtv 17. led, 2019 12:47

Ja sa len udržiavam, ale celkom to ujde. Tempo 4:30 mi nespôsobuje žiadne problémy, tie pravidelné šprinty od lampy ku lampe sa prejavujú...

A posilka? 20 klikov, 10 zhybov po behu a čau :lol: Ale asi to celkom stačí, lebo minulý týždeň som náhodou klinčoval s A-čkarmi a furt sa pýtali, že či mám v tom krku železné tyče, že ním nejde pohnúť... 8)
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cohen » čtv 17. led, 2019 13:02

ukropcany píše:Ja sa len udržiavam, ale celkom to ujde. Tempo 4:30 mi nespôsobuje žiadne problémy, tie pravidelné šprinty od lampy ku lampe sa prejavujú...

A posilka? 20 klikov, 10 zhybov po behu a čau :lol: Ale asi to celkom stačí, lebo minulý týždeň som náhodou klinčoval s A-čkarmi a furt sa pýtali, že či mám v tom krku železné tyče, že ním nejde pohnúť... 8)

A-ckarom proste povedz pravdu, ze si skorodoval. :lol:

Kurnik, uz som davno nesprintoval, teraz sa skor vrham, lebo maly zacal chodit a niekedy treba zabranovat situaciam potencialne hroziacim predcasnou nominaciou na Darwinovu cenu. :mrgreen:

Ale zacal som opat liezt, normalne som nadviazal cca tam, kde som skoncil pred piatimi rokmi aj napriek 5kg plus. Teraz mam poctivych 88 kil a to som uz jedno vyzrate vianocne dal dole.
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » pát 18. led, 2019 20:40

Opäť poctivých 92 8)
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cohen » pon 21. led, 2019 21:09

ukropcany píše:Opäť poctivých 92 8)

McDonalds? :mrgreen:
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » pon 21. led, 2019 23:12

Rôzne 8) Ale spravidla cukor s cukrom... :lol:
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cohen » úte 22. led, 2019 8:07

ukropcany píše:Rôzne 8) Ale spravidla cukor s cukrom... :lol:

Haha, tak samozrejme, mam to uplne rovnako. Momentalne sa mi celkom uspesne dari drzat intermittent fasting a so sladkostami cheatujem maximalne cez vikend. Najhorsie je, ze si viem uplne v pohode predstavit nielen ze 90kg, ale aj stovecku, keby som este viac posunul trening k cistej silovke a uplne sa vykaslal na beh. To sa vsak nestane! :mrgreen: 8)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » úte 22. led, 2019 15:51

Na také som rezignoval, len sa udržiavam... 8) Keď sa podarí, dúfam, že dobre natrénujem na polmaratón v apríli... Ale mám toho strašne moc, takže trénujem síce pravidelne, ale s menším objemom a strašne veľa času v aute a k tomu pumpová strava... :roll:
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cohen » stř 23. led, 2019 8:00

ukropcany píše:Na také som rezignoval, len sa udržiavam... 8) Keď sa podarí, dúfam, že dobre natrénujem na polmaratón v apríli... Ale mám toho strašne moc, takže trénujem síce pravidelne, ale s menším objemom a strašne veľa času v aute a k tomu pumpová strava... :roll:
Ty si uz konecne najdi obchodaka a ries iba dolezite veci - trening a regeneraciu! :wink: :lol:
Na polmaraton samozrejme natrenuj. Ja uz uplny loser, vcera som mal ist aj behat, ale trosku ma vystrasili priedusky, tak som zostal doma... :cry: :?
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » stř 23. led, 2019 14:31

Step by step... 8)
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod hellas » ned 27. led, 2019 15:00

Borci já sem na fóru začínal se 75kg. Postupem času to stóplo na příjemnéch 80. Tam sem to cvičením a během krásně držel, no problem. Pak sem přestěhoval tělocvičnu, zrušil cvičení a běhy a nenápadně to stóplo na 85. V klídečku, povidám, to se ešče dá. Ale zrazu po Vánocách 91 kg 8O :? :!: :!: :!:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » ned 27. led, 2019 17:46

To máš tak, máte tam v Čechách :mrgreen: najnižšiu nezamestnanosť v EÚ, mizerný work-life balance, tak vám to tlstne, no... :lol:

Ale nič si z toho nerob, ja práve teraz tiež mlsám zázvor v čokoláde mixovaný s Milánskou zmesou :lol: :twisted: 8)
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cohen » pon 28. led, 2019 8:06

hellas píše:Borci já sem na fóru začínal se 75kg. Postupem času to stóplo na příjemnéch 80. Tam sem to cvičením a během krásně držel, no problem. Pak sem přestěhoval tělocvičnu, zrušil cvičení a běhy a nenápadně to stóplo na 85. V klídečku, povidám, to se ešče dá. Ale zrazu po Vánocách 91 kg 8O :? :!: :!: :!:

@hellas neboj, das sa dokopy a urobis restart. Ale ano, 91 je uz alarmujucich!!!

@ucrop ja sice cez tyzden dokazem udrzat disciplinu a nezrat piate cez deviate, ale pride vikend, tu oslava, tam obedik, zena vzdy napecie a ja zereeem! A potom sa dostavi striedmy pondelok za pritomnosti zleho svedomicka a kocnerovskeho bachora... na druhu stranu, musel som pocukrit, lebo to sa potom v borcovni dviha lepsie! :mrgreen:
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cohen » pon 04. úno, 2019 8:42

Minuly tyzden sli maxka, mrtvola odolala, ale na benciku padla bajna stovecka 8) a 105 na drep je tiez progres. Vcera beh po dvoch tyzdnoch, rovno 8km, z nejakeho dovodu necitim nasledky, asi som dobre vystrecoval. :mrgreen:
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod toddb » pon 08. dub, 2019 20:03

Ahoj běžci,

po delší pauze, pražský p§lmaraton 2:03:17, měl jsem rozběhnuto na 1:55, ale po 15.km mi prostě došlo. V neděli běžím půlku v Bělehradu, takže budu rád, když doběhnu, ale ještě letos bych chtěl zpátky na své bývalé časy okolo 1:50.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » stř 10. dub, 2019 8:41

Čauko,

ja som na polmaratón teraz ani nešiel, mal som trošku starosti s kolenom a nechcel som ho odpáliť definitívne. V nedeľu ale idem Devín-Bratislava, tak dúfam, že budem mať dosť energie, pretože v poslednom čase ma nejako berie únava... Ak si oddýchnem, mohlo by to relatívne ísť...
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně