viet vo dao?

barmský box, escrima, silat, viet vo dao a jiná exotická bojová umění

Příspěvekod raduz » úte 07. pro, 2004 6:54

Absinth007: to ma byt na mna?
Teda pokial ano tak ......... 8O
Pozorne si precitaj, co som napisal, citujem: " Kto je ten borec Kraus?Ze mu to v rukaviciach ide, tak preco neskusi MMA, tam som o nom este nepocul."
A neskor som este napisal, ze nepokladam vietnamske karate za zle, len malo zname. Ja osobne na tych vetach nevidim nic urazlive, neviem, skor by som sa mohol urazit ja na Tvoj prispevok, ale ....ja beriem take veci s rezervou :wink:
Reagoval som na to, ze na zaciatku diskusie niekto velmi vychvaloval, tento styl a p. Krausa-aky je dobry v rukaviciach. Hm moze byt-a co takto nejaka mala statistika? Fakt som o nom este v "plnokontakte" nepocul. Akurat, ze "povyzyval" na zapasy kdekoho 8O , to tu uviedli viaceri.
Vlestne: pocul som o jednom Krausovi v K1 max, ale pochybujem, ze sa jedna o jednu a tu istu ososbu. :wink:
Ale ved Tvoj nick "ma grady", tak preco sa pozastavujes nad slovami "maleho namysleneho chlapecka"? :wink: :) :D :lol:
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

 

Kdyz mi zavolas na777/132687 dozvis se vic

Příspěvekod Anonymní » pát 28. led, 2005 14:04

wushi píše:...otázka:má ten Christian svoje veci, teda školu, niekde na webe? istý čas som chodil cvičiť s Vietnamcami, ktorí na Slovensku pracovali, bol to štýl veľmi podobný muay-thai, tak neviem...zostavy som videl len nejaké krátke, ale boli v nich zaujímavé pohyby...istý čas sa vraj viet-vo-dao cvičilo aj v Bratislave pod záštitou nejakej kresťanskej organizácie...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Kdyz mi zavolas na777/132687 dozvis se vicjavascript:emotico

Příspěvekod Anonymní » pát 28. led, 2005 14:05

raduz píše:Cvicil som kedysi s jednym vietnamcom z trznice,bolo to velmi podobné cinskemu Wu shu.
Kto su Ti borci Matejka a Kraus?Odkial ste chlapci? Ze Vam to v rukaviciach ide.
Takze preco neskusite MMA? Myslim ze tam so o vietnamskom style este nepocul. A rad by som sa v rigu , alebo na zinenke nieco priucil :P
:wink:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod raduz » pon 31. led, 2005 13:31

anonym:OK,daj sem email, alebo mi napis na raduzik@hotmail.com, alebo ak sa zaregistrujes posli mi sukr. spravu. :idea:
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Re: viet vo dao?

Příspěvekod Anonymní » čtv 10. úno, 2005 22:11

viet vo dao je bojeve umení kde se specializuje na rychlé, přesné a smrticích úderů, videl jste jen Exhibici. proto se vám nedivím, já sám jsem vyrůstal v tomto prostředí. neříkám to na obhajobu Vivonam. jenž tomu chápou jen ti zasvěšení.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Viet vo dao

Příspěvekod Anonymní » čtv 10. úno, 2005 23:34

Jaro 1989,hospoda U lva,Aš,kolem půlnoci.Velká rvačka,která se
přesunula na hlavní cestu,tah na Cheb.Zúčastnění-cikánská/nyní romská/komunita v Aši,ve značném počtu/cca 10-12??/už to bylo fakt dávno
-5/pět/vojáků ZVS
-1/jeden/občan tehdejší VSR/Vietnamské soc.republiky

Jeden!!!Vietnamec doslova a do písmene VYKOPAL šest či sedm
Cikánů/váhová kategorie 80-100 kg a zkušenosti z basy samozřejmé/
ven z hospody.Jak vypadali pak,nechtějte vědět.Vietnamec/s kterým
jsem měl tu čest nějakou dobu se stýkat/chlapík ne už nejmladší,řekl
bys střízlík.Udělal na mne dojem a od té doby vím,že žádné BU není
radno podceňovat nebo zesměšňovat,pokud je podáno tak,jak má být.
Dotyčný Vietnamec sice nepoužíval,když to bylo nutné,pouze Viet vo
dao,kombinoval ho i s jiným BU,ale většinou těžil z něj.
Buďte zdrávi
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pát 18. úno, 2005 1:51

Ahoj vsem.Jsem Vietnamec zijci v Cechach,nahodou jsem dostal k tomto Foru.Cvicil jsem Thieu lam tu(shaoling wahnam kungfu) od 4 roky,a nejaky roky trenoval jsem v Chine .Mam dokonce par medaile .A vite co ted myslim : Ze nic neumim!! protoze bojove umeni nema meze,tim vic ucis,tim vic citit ze jeste nic neumis.I velmistr taky cvici do konce sveho zivota,vynaleza novy udery,novy pohyby... Proto tomu rika bojove UMENI.Kazdy styl ma neco sveho .Vietvodao taky
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: Viet vo dao

Příspěvekod Anonymní » pát 18. úno, 2005 1:58

Nemusi to byt Vietvodao.Ten Vietnamec mozna byl ze Vietnamske specialni jednotky(Dac cong).Jejich bojove styl je velmi efektivne a nema jmeno.

Anonymní píše:Jaro 1989,hospoda U lva,Aš,kolem půlnoci.Velká rvačka,která se
přesunula na hlavní cestu,tah na Cheb.Zúčastnění-cikánská/nyní romská/komunita v Aši,ve značném počtu/cca 10-12??/už to bylo fakt dávno
-5/pět/vojáků ZVS
-1/jeden/občan tehdejší VSR/Vietnamské soc.republiky

Jeden!!!Vietnamec doslova a do písmene VYKOPAL šest či sedm
Cikánů/váhová kategorie 80-100 kg a zkušenosti z basy samozřejmé/
ven z hospody.Jak vypadali pak,nechtějte vědět.Vietnamec/s kterým
jsem měl tu čest nějakou dobu se stýkat/chlapík ne už nejmladší,řekl
bys střízlík.Udělal na mne dojem a od té doby vím,že žádné BU není
radno podceňovat nebo zesměšňovat,pokud je podáno tak,jak má být.
Dotyčný Vietnamec sice nepoužíval,když to bylo nutné,pouze Viet vo
dao,kombinoval ho i s jiným BU,ale většinou těžil z něj.
Buďte zdrávi
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » sob 19. úno, 2005 0:45

ukropcany píše:No co viem, tak za sociku k "nam" chodili sudruhovia z vietnamu, kambodze, afganistanu apod. za ODMENU, kedze to boli vojnovi veterani, ktori od malicka killovali ludi a na stare kolena (napr. 22) im chceli dopriat trochu kludu v europe. Chlapik, ktory v 15-tich sekal amikov sekerou a nechal im do zadku rast bambus asi z partie ciganov bobky nedostane... rekl bych...


Vase slova ukazuje ze jste hloupej clovek(IDIOT).Ne" bojobnik" Rad bych s vami zkouset nejaky boj.Jsem ten Vietnamec ,co pise ty veci nahore
Nevim jestli jsem rozumel Slovensky spravne??? email : beinspired@seznam.cz
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » sob 19. úno, 2005 0:47

Anonymní píše:
ukropcany píše:No co viem, tak za sociku k "nam" chodili sudruhovia z vietnamu, kambodze, afganistanu apod. za ODMENU, kedze to boli vojnovi veterani, ktori od malicka killovali ludi a na stare kolena (napr. 22) im chceli dopriat trochu kludu v europe. Chlapik, ktory v 15-tich sekal amikov sekerou a nechal im do zadku rast bambus asi z partie ciganov bobky nedostane... rekl bych...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod hellas » sob 19. úno, 2005 15:53

ukropcany: on nepise moc dobre cesky a po slovensky asi nerozumi uz vubec :wink: :wink:
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod marvin » sob 19. úno, 2005 19:44

:D
Naposledy upravil marvin dne ned 17. pro, 2006 22:27, celkově upraveno 1
marvin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 996
Registrován: úte 22. dub, 2003 23:00

Příspěvekod Anonymní » ned 20. úno, 2005 13:29

Ahoj, když je řeč vo Vietnamcích, tak si musim přisolit, že za jejich nejznámější zbraň (tady v Práglu) považuju pistoli, a že se s nima dá vydržet mnohem líp než s s cikánama, a nebo angličanama a pod, co se sem jezděj vožírat na jednu noc.
___
Jox
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

christian-jak to tenkrát bylo?

Příspěvekod Anonymní » čtv 14. dub, 2005 21:21

dost mě naštvalo že tady někdo srovnává chrïstiana s hladíkem.já měl tu možnost chodit k oběma když ještě spolu spolupracovali.jenže pan hladík známý to bývalý cirkusák a artista který zná kung fu podle obrázku a kopirování christiana ajiných lidí kteří narozdíl od hladíka něco umějí celou svou školu tehdá potopil a rozpustil s christianem se nepohodli a ten odešel si otevřít svoji školu která tehdy byla tajná tudíž žádná reklama atd.aby bylo jasno pan hladík tenkrát všechny vyházel a bylo mu jedno že jeho žáci mají zaplacený hodiny výuky.ještě si pamatuji že s ním zůstal jediný starší žák pan petrus který už dnes dělá jinou školu kung fu než tenkrát.co se týče bojového umění které christian vyučuje říkám jedno kdo s ním netrénoval necht ho nesoudí nebot absolutně nic neví.to se musí zazít na vlastní kůži já to poznal po dobu 4 let
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: christian-jak to tenkrát bylo?

Příspěvekod Anonymní » čtv 21. dub, 2005 14:10

rumcajs píše:dost mě naštvalo že tady někdo srovnává chrïstiana s hladíkem.já měl tu možnost chodit k oběma když ještě spolu spolupracovali.jenže pan hladík známý to bývalý cirkusák a artista který zná kung fu podle obrázku a kopirování christiana ajiných lidí kteří narozdíl od hladíka něco umějí celou svou školu tehdá potopil a rozpustil s christianem se nepohodli a ten odešel si otevřít svoji školu která tehdy byla tajná tudíž žádná reklama atd.aby bylo jasno pan hladík tenkrát všechny vyházel a bylo mu jedno že jeho žáci mají zaplacený hodiny výuky.ještě si pamatuji že s ním zůstal jediný starší žák pan petrus který už dnes dělá jinou školu kung fu než tenkrát.co se týče bojového umění které christian vyučuje říkám jedno kdo s ním netrénoval necht ho nesoudí nebot absolutně nic neví.to se musí zazít na vlastní kůži já to poznal po dobu 4 let
no prosim te ja az na jednu vyjimku mam k vietnmskemu stilu boje velice negativni postoj.ukazal bys mne co ses tam zaty 4 roky naucil?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

christian-jak to tenkrát bylo?

Příspěvekod Anonymní » pát 22. dub, 2005 22:12

bylo toho dost co jsem se učil a možná i trochu naučil ale asi každý ví že nejen kung fu ale i jiná bojová umění jsou celoživotní učení, já s tím skončil před 10 léty z osobních důvodů.ale o to tady nejde každý má jinej vkus a každýmu se líbí něco jinýho šlo mi tady o to že jsou lidi kteří chrisitna ani nepoznali a píšou o něm nesmysly které nejsou pravdivé
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » ned 24. dub, 2005 17:37

a co take Hum Ki Dao?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » ned 24. dub, 2005 17:38

a co take Hum Ki Dao?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Texas » úte 30. zář, 2008 21:53

ve ČR zadný viet vo dao neboli vovinam oficialně neexituje. Vovinam Việt Võ Đạo byl zalozen master Nguyễn Lộc ve roku 1938 vice http://en.wikipedia.org/wiki/Vovinam EN
Texas
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 29. zář, 2008 23:00

Příspěvekod xiuwei » stř 01. říj, 2008 7:36

TEXAS:
ve ČR zadný viet vo dao neboli vovinam oficialně neexituje.


Viet Vo Dao v ČR :
http://vvd.wz.cz/documents/38.html
http://vietvodao.wz.cz/
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na ostatní asijská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron