ProfiBOX - dotazy, ohlasy, akce, kritika...

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

anonym

Příspěvekod Anonymní » úte 02. pro, 2003 13:28

Jo u mě to bude nejspíštěma zkušenostma,protože žádný nemám :(
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Zkušenosti

Příspěvekod lukaskon » úte 02. pro, 2003 21:02

No jo, ale to je jednoduchý, ty se získávaj časem, potažmo zápasama. :-)
Já si myslel, že už jich ani víc mít nemůžu a teď jsem o víkendu boxoval v Německu a projevil jsem se jak začátečník. Dodělával jsem váhu na poslední chvíli a tím pádem jsem v zápase měl strašně málo sil a to se mi to nestalo poprvé, naštěstí to dopadlo dobře, ale nikomu nepřeju to co jsem si v tom ringu musel vytrpět.
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

lukaskon

Příspěvekod Anonymní » stř 03. pro, 2003 12:43

No tobě to dopadlo,alespoň dobře!!!GRATULUJU!!Ale mě to tenkrát dopadlo špatně takovou bezmoc jsem životě nezažil no ještě párkrát na soustředění :lol: Kdy jsem si vytrpěl 50kol po 2 minutách jako začátečník něco neskutečnýho :lol: Ještě jednou gratuluju!!!!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Klitschko

Příspěvekod lukaskon » ned 07. pro, 2003 9:46

Koukal jste někdo na ten zápas s Johnsnem? Bylo to nějak podezřele jednoduchý. Ale Mesi - Berrett byl super zápas.
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod Anonymní » pon 08. pro, 2003 13:31

Boužel ne!!Nefachá mi saták a u nás to nikde nedávaj!!Pokud vím!!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Kličko

Příspěvekod lukaskon » pon 08. pro, 2003 17:44

Bylo ta na ZDF a já mám kabelovku, ale narovinu nestálo to za to brzký vstávání. Ale předtím byl pěknej zápas Mesi - Barrett. Ale měl bych dát do měsíce dohromady web, kde by byly ke stažení zdarma boxerský videa, tak pak sem napíšu.
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod Anonymní » úte 09. pro, 2003 9:47

Box jsem sice neviděl,ale včera jsem si spravil chuť!!Kdy jsem viděl pět z deseti zápasů ze Superlegaue!!Fakt hustota!Dávali to v sobotu na DSF!!To co tam předvedl Albert Kraus bylo super!!!Neskutečný ruce.Z pěti zápasů co jsem viděl byly minimálně čtyři skvělý!!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

zajímavý zápasy

Příspěvekod Anonymní » pon 15. pro, 2003 9:41

Tak v pátek jsem byl v Hiltonu na večeru profesionálního boxu. První 4 zápasy byly nic moc (Vanický, Kracík, Horáček a Sedlák), ale po pčestávce už se kvalitně boxovalo. Kvočka ze Slovenska byl slušnej box, Jerling se pěkně pčedstavil, ale pak se stalo něco co si neumím vysvětlit a po úderu pod pás nedokázal vstát ani po 5-ti minutách a tím pádem prohrál. No a poslední souboj o vňitřní titul EBA (opravňuje k vyzvání mistra Evropy) mezi Lubošem ©udou a Firatem Arslanem z Německa byla opravdová lahůdka. Boxovalo se všech 12 kol, což asi nikdo nečekal, a bylo to skvělé tempo, kde se nikdo nenudil. Luboš si sáhl na dno fyzických sil a zaslouženě vyhrál.

No další velký večer boxu se konal v Německu a hlavní zápas obstaral Sven Ottke o titul mistra světa dvou asociací. No a mělo to již předem jasný průběh. Rozhodčí napomínal jeho soupeře Reida za každý úder a nenechal ho boxovat. JAsně zaplacený duel, kde opět nezaslouženě vyhrál Ottke.

No a jeden z nejnabytějších večerů v historii profiboxu se konal v New Jersey. Bylo zde osm zápasů o celkem 13 titulů se špičkovými borci. Bohužel samotný večer již nebyl tak povedený. Více info na www.profiboxing cz v dnešních odpoledních hodinách.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pon 15. pro, 2003 18:40

Ten zápas Luboše musela bejt fakt špička,každý to chválí!!!A určitě je co!!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Hmm

Příspěvekod Anonymní » pon 15. pro, 2003 19:06

LUKASKON: K tomu Německu. Nechápu jak je možný že to není pořadatelům trapný, zvlášt pokud se podobný průběh zápasu očekává. Takovýhle věci kazí náš sport, a korupce je podle mě mnohem horší problém než donekonečna omýláný problém např. dopingu. :twisted:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

To: Masta

Příspěvekod Anonymní » pon 15. pro, 2003 19:50

Souhlasím s tebou, akorát pro mě je horší doping, protože ten bere přímo sportovec, ale korupci většinou neinicializuje on. Ohledně tohoto případu se už mluví i v USA. Měli by s tím něco udělat.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod miisha » úte 16. pro, 2003 7:41

Doping je jedna vec...kazdopadne pri korupci sam sportovec je jako loutka a predevsim je u toho za vola.Otazka je,jaky ma svedomi a jak se k veci stavi.
miisha
miisha
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon 03. lis, 2003 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod miisha » úte 16. pro, 2003 7:41

Doping je jedna vec...kazdopadne pri korupci sam sportovec je jako loutka a predevsim je u toho za vola.Otazka je,jaky ma svedomi a jak se k veci stavi.
miisha
miisha
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon 03. lis, 2003 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod miisha » úte 16. pro, 2003 7:43

Doping je jedna vec...kazdopadne pri korupci sam sportovec je jako loutka a predevsim je u toho za vola.Otazka je,jaky ma svedomi a jak se k veci stavi.
miisha
miisha
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon 03. lis, 2003 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod miisha » úte 16. pro, 2003 7:48

Doping je jedna vec...kazdopadne pri korupci sam sportovec je jako loutka a predevsim je u toho za vola.Otazka je,jaky ma svedomi a jak se k veci stavi.
miisha
miisha
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon 03. lis, 2003 0:00
Bydliště: Brno

To: miisha

Příspěvekod Anonymní » úte 16. pro, 2003 9:39

No tak Ottke se k tomu staví dost podivně. Sám si asi žádné nadržování nepřipouští, protože se vždy raduje jako kdyby vyhrál před limitem a soupeřům snad ani nepodává ruku. To už vůbec nemluvím o jeho intelektu a nesympatickém vystupování na veřejnosti. Prostě to není můj oblíbenec :-)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Videa

Příspěvekod Anonymní » úte 16. pro, 2003 9:56

Pokud chcete někdo stahovat videa s kvlitními boxerskými zápasy, avšak větších rozměrů, napište mi na info@profiboxing.cz. Stránka zatím běží jen zkušebně a provizorně a je zaheslovaná.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod miisha » stř 17. pro, 2003 7:37

Omlouvam se za opakovany prispevek...nejak to blblo :(
Jinak ti,kteri se raduji ze svyho neopravnenyho vitezstvi, o tech je asi skoda mluvit.
miisha
miisha
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon 03. lis, 2003 0:00
Bydliště: Brno

Boxerska videa

Příspěvekod lukaskon » pát 19. pro, 2003 0:32

Tak pokud chcete stahovat box videa velika od asi 3 do 171 Mb muzete tak ucinit na adrese www.streamload.com/cutty kliknete u vybraneho videa na open, zobrazi se vam stranka a napisete heslo www.profiboxing.cz presne takto napsane a na dalsi strance jiz kliknete pravym tlacitkem na download a ulozite jako... Je to vse zatim jen provizorni a v planu je zprovozneni www stranek se stahovanim a spoustou dalsiho. Videa budou pridavana, dalsi se objevi snad zitra rano. pokud bude nejakej dotaz nebo problem napiste na info@profiboxing.cz . Puvodne jsem nechtel otevrene psat heslo, ale je to jedno, pokud bude problem tak heslo predelam a vy si o nej budete muset napsat na email. Mimochodem neni to zadna velka kvalita, do budoucna budou snad i ripnuty DVD.
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Prosba ....

Příspěvekod lukaskon » ned 28. pro, 2003 19:03

Zdravim,
na nekolika svetovych boxerskych servrech byl uverejnen clanek se mnou a mym otcem. Napsal ho jeden vlivny novinar z US a chce, abych mel ve statech zapas. Primo ve clanku apeluje na ctenare at mu pisi primo na jeho email duvody proc by me chteli videt boxovat a proc bych se mel v US v ringu predstavit. Proto Vas vsechny prosim najdete si 10 minutek volnyho casu a prectete si ten clanek (anglicky) a napiste par vet anglicky a poslete to na jeho email. Pokud si najdete vice casu a mate vice mailovych adres byl bych vdecny, kdyby jste odeslaly maily i z nich a pripadne jste o tomto informovali Vase zname, kteri se o box zajimaji. Pokud dojde dostatek emailu na novinarovu adresu obrati se na nektere promotery a zajisti mi zapas v USA. Pokud nevladnete anglictinou mam jednoho dobreho znameho, kteremu kdyz napisete clanek Cesky tak Vam ho do Anglictiny prelozi. Muzete mu psat mail na adresu cuttysark32@hotmail.com a on Vam to prelozi a posle zpet a Vy to potom muzete poslat dale na novinarovu adresu. Budu Vam opravdu vdecny za venovany cas, ale samozrejme chapu ty, co si cas nenajdou a na nikoho nezanevru :-)

linky s clankem :

http://www.boxingscene.com/modules.php? ... =0&thold=0

http://www.eastsideboxing.com/news.php?p=357&more=1

http://www.ringsports.com/news/74335614.html

Adresa novinare : KeithTerceira@aol.com
Adresa prekladatele : cuttysark32@hotmail.com

s pozdravem a s diky Lukas Konecny
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

PředchozíDalší

Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron