BOX v Bratislave??

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

BOX v Bratislave??

Příspěvekod Marekkkkk » ned 15. led, 2006 19:30

Zdravim. Uz dlhu dobu hladam boxersky klub v Bratislave, kde sa trenuje dobry box. Nema niekdo z vas adresu, alebo aspon kontakt, ak aj nie priamo na klub, ale na nejakeho cloveka, co chce trenovat s niekym, alebo sa niekoho trenovat chysta, alebo aspon trenoval. Proste hocico, co ste niekde zapoculi alebo videli. Uz si tu pripadam jak v prekliatom meste, ved tu asi nikto neboxuje. Ja som boxoval v Rom klub Slovensko, ci jak sa to volalo, kde trenoval Amigo, to sa potom rozpadlo a ja som ziskal kontakt na SKP, kde trenuje Jano Mata (neviem presne to meno). A ked tie treningy porovnavam akokolvek, su nezebavne, nezazivne, proste pre mna nie. Uz som aj rozmyslal, ze sa dam na nieco ine, ale to by bola z nudze cnost. Proste box je krasny, len v Bratislave sa asi neda robit. Ked teda nieco viete, poradte. Dakujem
Marekkkkk
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: ned 29. kvě, 2005 23:00
Bydliště: Bratislava

 

Příspěvekod sindo » čtv 19. led, 2006 16:07

myslim, ze nieco funguje v Petrzalke na Znievskej (byvala sportova "hala" Pengym), ale nepoznam uroven...
len som to tam videl...
skus a daj vediet aj nam, ci to za nieco stoji....
maj sa. m.
Miloš Slivanský
sindo
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 05. led, 2006 0:00
Bydliště: Bratislava/Piešťany - Slovensko

Příspěvekod Marekkkkk » pát 20. led, 2006 12:44

Diky, ale to je prave to SKP, co sa mne nic moc nezda. Mozno je to dobre pre mladych chalanov ale ja mam uz 22, mne sa to tam proste nepaci. Ale kdo chce nech zajde.
Inac uz som si zohnal trenera, potrebujem este priestory, par kamaratov mozno nahovorim a mozme zacat buchat. Len to treba dotiahnut do konca a v tom som neni velky prebornik.
Marekkkkk
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: ned 29. kvě, 2005 23:00
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod sindo » pát 20. led, 2006 13:12

tak držím palce,
nech sa vám to podarí rozbehnúť...
m.
Miloš Slivanský
sindo
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 05. led, 2006 0:00
Bydliště: Bratislava/Piešťany - Slovensko


Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník