Velikost prsních svalů

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Velikost prsních svalů

Příspěvekod wrolan » pát 18. črc, 2008 14:11

Zdravím, mám problém s velikostí prsních svalů, konkrétněji mám levý docela výrazně menší než pravý. Ale ostatní svaly mám vyrovnané a symetrické. Nesnažím se dosáhnout velkého objemu svalů, spíš se jen udržuji ve sportovní kondici. Většinou cvičím doma kde mám k dispozici několik činek, hrazdu a boxovací pytel, ale dělám i kliky a pod. s vlastní vahou... Rád bych aby se mi velikosti svalů alespon částečně srovnaly, ale nevím jak toho dosáhnout. Je mi 19, cvičení se věnuji asi od 14, nějakou dobu jsem dělal karate a kickbox. Díky za rady
wrolan
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 17. črc, 2008 23:00

 

Příspěvekod Trian » pát 18. črc, 2008 15:10

Co takto prelistovat si starsie prispevky a topicy? Prejav trochu snahy a nezadkladaj zbytocne novy topic.
K tvojej otazke - myslim ze tu ti odpovedia povolanejsi /resp. ty ktory sa tomu venuju viac/:
http://new.biomag.sk/
http://www.ironfactor.cz/
Trian
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát 08. čer, 2007 23:00
Bydliště: ©amorín, Slovensko

Příspěvekod Toman » pát 18. črc, 2008 15:11

Hele to nic já to mám taky. V patnácti jsem si ošklivě zlámal nohu a měl jsem 2 měsíce nechodící sádru a pak další dva měsíce jedna francouzská hůl takže asymetrická námaha a nikdy už se to nesrovnalo .... nebo že by to bylo z něčeho jinýho :?: :lol: :lol:

Vítej v "Freaks of nature" clubu :wink:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUNAR » pát 18. črc, 2008 15:23

Nebo si prohledej topic legrační příhody, píšu tam o Vašíkovy co měl jednu nohu kratší a o jednrukým Džamilovi , ty jsi na tom o dost lépe, třeba tě to povzbudí. 8)
Jinak, stává se že některý svalový skupiny mají jinou genetiku a taky jsem slyšel že se někdy různí i strany svalových skupin.
Teď si fakt nevzpomínám co na to odborníci radili.
Nejlíp asi bude založit topic na nějakým dobrým kulturistickým webu, ale injekce steroidů do menšího prsního svalu neber. 8)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Franz » pát 18. črc, 2008 16:04

Budte rádi že máte kozy nevyrovnaný, já to mám ale s břichem, pravá strana je víc vypracovaná než levá :roll: :roll: neuvěřitelná demence
myslel jsem že to je tím že se třeba při cvičení nakláním a křivím, ale dělám to správně.
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

Příspěvekod TongPo » pát 18. črc, 2008 19:53

Možná by to chtělo nějaký čas místo pravačkou onanovat levou rukou, třeba se to srovná... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod luen » pát 18. črc, 2008 19:57

TongPo píše:Možná by to chtělo nějaký čas místo pravačkou onanovat levou rukou, třeba se to srovná... :twisted:


:lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jabberwocky » pát 18. črc, 2008 20:06

TongPo píše:Možná by to chtělo nějaký čas místo pravačkou onanovat levou rukou, třeba se to srovná... :twisted:

Obrázek
Jabberwocky
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 13. bře, 2008 0:00

Příspěvekod Toman » pát 18. črc, 2008 20:31

TongPo píše:Možná by to chtělo nějaký čas místo pravačkou onanovat levou rukou, třeba se to srovná... :twisted:

:idea:
Díky za typ na novej workout :D
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Re: Velikost prsních svalů

Příspěvekod BENNY » pát 18. črc, 2008 22:17

wrolan píše:Zdravím, mám problém s velikostí prsních svalů, konkrétněji mám levý docela výrazně menší než pravý. Ale ostatní svaly mám vyrovnané a symetrické. Nesnažím se dosáhnout velkého objemu svalů, spíš se jen udržuji ve sportovní kondici. Většinou cvičím doma kde mám k dispozici několik činek, hrazdu a boxovací pytel, ale dělám i kliky a pod. s vlastní vahou... Rád bych aby se mi velikosti svalů alespon částečně srovnaly, ale nevím jak toho dosáhnout. Je mi 19, cvičení se věnuji asi od 14, nějakou dobu jsem dělal karate a kickbox. Díky za rady

Na fóru webu posilovani.net byla o tomhle myslím několikrát vedena diskuze... zkus to tam projet. myslím, že tam psali něco v tom smyslu, že bys měl dělat cviky na prsa se zátěží, jejíž pohyb jsi schopen neustále kontrolovat a prej by se to mělo srovnat... nevim, ale určo bych to zkusil:)
BENNY
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 57
Registrován: pát 13. kvě, 2005 23:00

 

Příspěvekod Franz » sob 19. črc, 2008 9:14

TongPo píše:Možná by to chtělo nějaký čas místo pravačkou onanovat levou rukou, třeba se to srovná... :twisted:


já jedině levou, to je jak od cizího :lol: pravou to už neumim
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 342
Registrován: stř 20. úno, 2008 0:00

Příspěvekod choze » pon 21. črc, 2008 7:12

tu mas na uvod, jeden kratky text
http://new.biomag.sk/show_article.php?id=113
ked sa posnazis, najdes vela informacii, staci len hladat
Uživatelský avatar
choze
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 253
Registrován: úte 09. lis, 2004 0:00
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Jendis » pon 21. črc, 2008 8:05

TongPo píše:Možná by to chtělo nějaký čas místo pravačkou onanovat levou rukou, třeba se to srovná... :twisted:



to ale bylo vošklivý...... :lol: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod RUNAR » pon 21. črc, 2008 9:13

TongPo: Mně teda není jasný čemu se tady tak vysmíváš.
Si myslíš že jsi souměrný? No po setkání v září souměrný nebudeš, však uvidíš :x 8)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00


Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron