náhražky stravy

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

náhražky stravy

Příspěvekod MrKolouch » ned 04. led, 2009 20:01

Ahoj,
Je mi 16 let vážim 78kg a měřim 176cm.Dělám kickbox a časem bych si chtěl i trochu zazávodit.Takže bych potřeboval zhubnout na nějakou přijatelnou váhovou kategorii, páč ve vyšších bych dostal na budku :lol:
S přirozeným hubnutím to je těžký,páč kila vůbec nechtěj dolů i když sportuju někdy i 5x tejdně a furt něco dělám,ale kupovat si nějaký ty chemický sračky nechci...uvažoval jsem o nějakých koktejlech,který nahrazují normální stravu.Slyšel jsem, že nějakých takovýdle koktejly boxeři/kickboxeři skutečně používají.Jen jsem se nějak nedopátral po dalších podrobnostech.Mohli byste mě prosím trochu nasměrovat za těmito náhražkami stravy?
předem díky a přeju pěkný den
MrKolouch
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 29. říj, 2008 0:00

 

Příspěvekod ghekon » ned 04. led, 2009 20:08

Asi ti nereknu to co bys chtel slyset, ale stejne - Vykasli se na to, je ti 16, jsi ve vyvinu, telo potrebuje normalni stravu aby se mohlo vyvijet, ne zadne koktejly apod. Zkus omezit bile pecivo, misto priloh si dat jenom zeleninu, nepit coly a preslazene napoje, nejist po sedme hodine a pokud to nepomuze, tak proste neexistuje zadne dostanu na budku ale aspon to budu rozbijet o kategorii vys :wink:

Podivej se na Melvina Manhoefa, ten je jeste mensi nez ty, a jak to sleha :wink:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Re: náhražky stravy

Příspěvekod luen » pon 05. led, 2009 0:34

MrKolouch píše:Ahoj,
Je mi 16 let vážim 78kg a měřim 176cm.Dělám kickbox a časem bych si chtěl i trochu zazávodit.Takže bych potřeboval zhubnout na nějakou přijatelnou váhovou kategorii, páč ve vyšších bych dostal na budku :lol:
S přirozeným hubnutím to je těžký,páč kila vůbec nechtěj dolů i když sportuju někdy i 5x tejdně a furt něco dělám,ale kupovat si nějaký ty chemický sračky nechci...uvažoval jsem o nějakých koktejlech,který nahrazují normální stravu.Slyšel jsem, že nějakých takovýdle koktejly boxeři/kickboxeři skutečně používají.Jen jsem se nějak nedopátral po dalších podrobnostech.Mohli byste mě prosím trochu nasměrovat za těmito náhražkami stravy?
předem díky a přeju pěkný den


Chce to vic pohybu, rozhodne zadne diety, protoze te ceka jojo efekt ... proste musis vic energie spalit nez prijmes!!!
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Dalt » pon 05. led, 2009 0:43

vybehej to! :D :D
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod stanley » pon 05. led, 2009 1:32

Ve tvojim veku a kdyz jsi nezacal poradne boxovat a nebo zavodne boxovat, tak nema cenu delat nejake hlouposti co se tyka tve vahy. Vubec nevim co je spatneho na tom, ze vazis co vazis a meris co meris. Ne kazdy, ale alespon kazdy takovy trener ktery chce videt vysledek jeho treninku, by si te mel zvazit pred treninkem v prubehu treninku zmerit tvuj tep, aby zjistil zda se flakas a nebo ne. Pak je jednoduche kdyz po treninku zjistis, ze jsi nejake kilo pozbyl zjistit, kolik treninku ti zabere aby jsi se dostal na vahu ve ktere se budes cejtit nejlepe. Muzes zacit jist ryzi (hnedou) a zjistis, ze se po jidle budes cejtit lehce a ne jako kdyz do sebe nacpes 10 rohliku.
Standa.
stanley
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 34
Registrován: stř 31. pro, 2008 0:00


Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron