Won Hwa Do

hapkido, musado, taekwondo ITF, WTF, GTF, tang soo do...

Příspěvekod Pindik_LM » pon 12. lis, 2007 12:04

No takze to povedta nemozes , ale zas treba uznat a to je fkt , ze nie kazdy sa s tym musi stotoznit ,a niktory sa s tym naozaj nestotoznili.Ok uz ste sa dost na mna povijadrovali tak cafte ja uz som si svoje povedal. :D
PS: kazdy ma svoj nazor.
Pindik_LM
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 20. zář, 2007 23:00

 

Příspěvekod Pindik_LM » ned 09. pro, 2007 18:17

KONECNE SA TU DISKUSIA O NICOM UZ UKONCILA .SOM RAD
Pindik_LM
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 20. zář, 2007 23:00

Příspěvekod Makoto » pon 05. led, 2009 13:37

Nazdar,
vim, ze oteviram stare tema, ale protoze ted pisu do skoly praci o klamave reklame v bojovych umenich, respektive o zneuzivani reklamy pro potreby jine nez BU, nasel jsem slovensky oddil WHD, ktery se nijak netaji tim, ze ma velice blizko k reverendu Moonovi... ackoliv tu jiz probehla vcelku zhava diskuse, ze tomu tak (skoro) neni....

http://www.whd.infoalb.net/o%20whd.html

Jsou tedy jeste nejake pochyby o tom, ze Wo Hwan Do je jen zasterka k lakani do sekty zvane Cirkev sjednoceni? Anebo je nekdo tak naivni, ze veri, ze kdyz je jednim ze zakladatelu WHD i zakladatel teto nebezpecne sekty, ze to vedle sebe existuje bez jakychkoliv vzajemnych vlivu..? :wink:

Pokud se WHD dostane do Cech, podavam trestni oznameni na tyhle parchanty....Deni na Slovensku ovlivnit nemohu....
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod hellas » pon 05. led, 2009 14:17

Já párkrát na WHD byl, učil ho v Brně nějakej Japonec a o Moonovi nikdy nepadlo ani slovo, možná to chtělo dýl vydržet :)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod DaveStone » pon 05. led, 2009 14:42

Já viděl WHD na exhibici Budoshow v roce tuším 2006. Jako vypadalo to pěkně i když co se týká reálné sebeobrany to asi nebude ta nejrychlejší cesta. Tenkrát by mě vůbec nenapadlo, že je to napojené na nějakou sektu. Ještě se tomu dělala velká reklama na budoshow.

Dnes je to s těma sektama fakt vážné. U nás ve městě působí jedna církev a ta má taky spoustu lákadel na nové adepty - sportovní aktivity, linux klub, různé letní tábory, teď založili nějakou org. Royal Rangers pro mladé. Jenže bohužel to není církev ale vyložená sekta. Smutné je, že pastoří této církve / sekty i jejich rodiny jsou placeni z našich daní a regionální tisk jim ještě dělá reklamu.
DaveStone
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 144
Registrován: sob 08. zář, 2007 23:00
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod Makoto » pon 05. led, 2009 14:56

hellas píše:Já párkrát na WHD byl, učil ho v Brně nějakej Japonec a o Moonovi nikdy nepadlo ani slovo, možná to chtělo dýl vydržet :)

1. Jsi si jisty, ze to byl Japonec a ne Korejec? :wink:
2. Vsak to na tebe nerozbali hned u vstupu. Vetsinou to jde pozvolna. Uz se tu o tom psalo.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod hellas » pon 05. led, 2009 15:42

Makoto píše:
hellas píše:Já párkrát na WHD byl, učil ho v Brně nějakej Japonec a o Moonovi nikdy nepadlo ani slovo, možná to chtělo dýl vydržet :)

1. Jsi si jisty, ze to byl Japonec a ne Korejec? :wink:
2. Vsak to na tebe nerozbali hned u vstupu. Vetsinou to jde pozvolna. Uz se tu o tom psalo.


Divil sem se, ale byl to Japonec :-)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Skateordie » úte 06. led, 2009 9:00

ukropcany píše:
Masaker... :twisted:

Bol som sa tam raz pozriet a poznal som ludi, co tam chodili alebo este chodia. Toto vystihuje vsetko:":evil: :evil: :evil: "
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod Makoto » úte 06. led, 2009 15:40

He he he a videli jste uz WHD sestavu v provedeni Majstra Jan Dzurisa :wink:

http://www.whd.infoalb.net/video/Formy.swf

Jeste mi tam chybi Don Quijot, vetrne mlyny uz jsou ready :D
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Předchozí

Zpět na korejská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků